Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal uzteks cia apie Zalgirio ir Alitos santykius? Cia tema apie Kauno arena
    Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

    Comment


      Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
      kas čia tas ponas jautrusis? Gal prisistatys?
      aš esu Gediminas Banaitis, dar žinomas kaip Skrandis.
      Taigis, ar tamsta galite apgint savo žodžius? ar turite įrodymų, kad Navikauskas siekia savo kišenei naudos? kada teko "tiesiogiai susidurti su Navikausku kaip verslo partneriu"? mums reikalinga visa tikra informacija

      administratoriams rekomenduoju visus pletkavotojus, neįsigilinusius į temą, dezinformacijos skleidėjus, tiesiog trinti. jei kažko nežino, tegu klausia. jei kažkas neaišku, tegu klausia. jei skiedžia, jei kalba už kitus, trint. kiekvieno jūsų laikas yra brangus, taupykite ir laiką ir energiją.
      Paskutinis taisė Skrandis; 2007.07.09, 13:33.
      www.gediminasbanaitis.lt

      Comment


        paskutinis OT šia tema
        Jeffas, tu man durnam paaiškink koks Navikauskui tikslas žlugdyt Žalgiriui priklausančius itin perspektyvius žaidėjus? kiek žinau visus svarbesnius Žalgirio sprendimus priima Žalgirio valdyba, o ne vienas žmogus; jei Žalgirio likusi valdžia matytų, kad Navikauskas daro nesąmones ir kenkia klubui, neabejoju atsisveikintų su juo, bet nemato; ir patikėk manim, kad jų supratimas krepšinyje yra ženkliai didesnis nei tavo; tad gal baik mėtytis nepagrįstais kaltinimais? nes tai galima palaikyt kaip ir įžeidimą, kai teigi, jog žmogus ima nepateikdamas visiškai jokių įrodymų
        ...tik nesupraskit manęs teisingai...

        Comment


          Parašė shrnz Rodyti pranešimą
          paskutinis OT šia tema
          Jeffas, tu man durnam paaiškink koks Navikauskui tikslas žlugdyt Žalgiriui priklausančius itin perspektyvius žaidėjus? kiek žinau visus svarbesnius Žalgirio sprendimus priima Žalgirio valdyba, o ne vienas žmogus; jei Žalgirio likusi valdžia matytų, kad Navikauskas daro nesąmones ir kenkia klubui, neabejoju atsisveikintų su juo, bet nemato; ir patikėk manim, kad jų supratimas krepšinyje yra ženkliai didesnis nei tavo; tad gal baik mėtytis nepagrįstais kaltinimais? nes tai galima palaikyt kaip ir įžeidimą, kai teigi, jog žmogus ima nepateikdamas visiškai jokių įrodymų
          Taip, Navikausko supratimas butent KREPSINYJE, tikrai "milziniskas"... Krepsinio genijus tiesiog, prireikus pats turbut uz treneri galetu pabut.

          Comment


            Vyrai, baigiam apie Navikauską. Laukiam šiandienos BBI derybininkų.
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Vyrai, baigiam apie Navikauską. Laukiam šiandienos BBI derybininkų.
              Kada mazdaug pasklis sios dienos susitikimo naujienos?
              Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

              Comment


                Parašė jasha Rodyti pranešimą
                Kada mazdaug pasklis sios dienos susitikimo naujienos?
                Manau, per 18 val. Pūko Tv, 18:18 5 kanalo žinias informacija bus.
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  paskutinis mano pasisakymas šia i offtopic'ą keliaujančia tema. Matau, kad kažkas įsižeidė - neketinau. Tiesiog esu netoli krepšinio "virtuvės" ir padedu vienam žmogui išvengti eilinių Navikausko blefų. Kiek žinau, jokie prancūzai į Kauną šiandien neatvyko - kol kas viskas pasibaigė tik laišku Iš manęs baigta, punto

                  Comment


                    Laukiam ketvirtadienio:
                    http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=13737697

                    Beje, Kupčinskui kažkas pasidarė
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Beje, Kupčinskui kažkas pasidarė
                      Keista tikrai.. Tiek ilgai kalbejo, kol nebaigtos derybos su BBI, tol nesvarstys jokiu alternatyvu.. Bet va eme ir pasileido.. Tai i Siaulius, tai pas pati Miliuna.. Gavo, ko norejo. Kaip bebutu, as uz ledkalni, kad ir keik tai bekainuotu
                      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                      Comment


                        Kupčinskui tiktų pasakymas: atsidūrė ne laiku ir ne vietoje... Ta arena sunaikins jo visą politinę karjerą – suplėšys vargšą arba Ž Ultros arba megstosios beretės, arba Rakauskas...
                        www.scriptorium.ie

                        Comment


                          Dabar atsitiko tai, kas ir turėjo atsitikti - atėjo laikas parodyti savo sugebėjimus. O ką gali parodyti minedas, į mero postą atėjęs įtakingo tėvo dėka?
                          Miesto meras turi atstovauti miesto interesus, kovoti dėl kiekvieno miestui naudingo sprendimo, ieškoti išeičių, o ne bejėgiškai verkšlenti kad jam nesiseka: Imam ir statom Kauno areną ar dar laukiam geresnių laikų!? - juokinga... Sakysit, čia tik su prancūzais nepasisekė. O galvojate su kitais projektais bus kitaip? Gimęs šliaužioti skraidyt neišmoks...

                          Comment


                            Kupčinskas tiesiog neįsigilino į Lietuvos teisę ir šabaš.

                            Nors kaip supratau, tai čia ir liberalcentristai pridirbo, padidinę galimą arenos kainą. T.y. virš limito.
                            Paskutinis taisė somis; 2007.07.09, 18:17.

                            Comment


                              pamirskit ledkalni. su tokiais l**ais valdzioj, ir tabletes nepastatys

                              Comment


                                kupčinskas ir mano akyse smuko, jau prasidėjo virkavimai bei kaltinimai buvusiai valdžiai, kuri bent jau surado kas statytų tą areną; o ką kupčinskas? galėjo susiderėt normaliai ir tiek, juolab, kad prancūzai sumažino kainą ir t.t. na čia aišku išlenda ir savivaldybės aiškus nemokėjimas derėtis, neretai lygiagrečiai einantis ir su nenoru derėtis; dėl tų ES pinigų, jei prancūzai pasakė, kad bus, reiškia bus, jei nebus jie patys kalti ir galės 25 metus turėt nepastatytą areną; kad ir negautų tų ES pinigų patys prancūzai būtų suinteresuoti iš kažkur tuos pinigus pasiimt
                                ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                                Comment


                                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                                  Kupčinskas tiesiog neįsigilino į Lietuvos teisę ir šabaš.

                                  Nors kaip supratau, tai čia ir liberalcentristai pridirbo, padidinę galimą arenos kainą. T.y. virš limito.
                                  Tai ka pridirbo jau buvo nudereje iki 200mln limito...

                                  Comment


                                    Paskaičiau straipsnį ir išeina taip, kad pati "ledkalnio" arena gali būti pastatyta už 80 mln eurų? T.y. 280 mln litų? (be infrastruktūros ir be jokių koncesijų). Tuo tarpu Miliūno arena kartu su infrastruktūra kainuotų maždaug 200 mln litų? Jei teisingai supratau, visgi skirtumas didelis. Tik tada įdomu ko Navikausas aiškina apie vienodai kainuojančias arenas, kai skirtumas akivaizdus. Be to, 60 mln litų vyriausybės/ES + 140 mln litų paskolos = Miliūno arena. Tokiu atveju į metus tikrai reiktų mokėti mažiau nei duodant uždirbti BBI.

                                    Comment


                                      Edd:
                                      Rubiconas dar pigiau pastatytų, tik priklausomai nuo arenos skiriasi ir kaina. Prancūzai siūlo multifunkcinį kompleksą. Matyt jame yra planuojama daugiau funkcijų.

                                      Comment


                                        200 mln litų, man atrodo kaip pakankamai solidi kaina ir už ją būtų galima pasistatyti gerą areną, o ne blizgutį (aptemdžiusį forumo mažvaikių protus), pripildant prancūzų (ir kelių vietinių) kišenes.

                                        Comment


                                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                          200 mln litų, man atrodo kaip pakankamai solidi kaina ir už ją būtų galima pasistatyti gerą areną, o ne blizgutį (aptemdžiusį forumo mažvaikių protus), pripildant prancūzų (ir kelių vietinių) kišenes.
                                          Pagal ką, ponas, lyginate, kad teigiate, jog tai "atrodo pakankamai solidi kaina"? Ir architektūriškai gražus pastatas nėra blizgutis, ar teigiate, kad pastatą verta statyti tik dėl jo funkcionalumo, neatsižvelgiant į jo estetiką?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X